Grupa ZPR Media - Referencje

O Firmie

Grupa ZPR Media to jedna z najdynamiczniej rozwijających się grup medialnych w Polsce. Obecnie jest jednym z największych wydawców prasowych, nadawców radiowych i telewizyjnych oraz właścicieli serwisów internetowych. Prowadzi także działalność eventową w zakresie organizowania imprez, koncertów i targów.

Do Grupy ZPR Media należą magazyny o tematyce budowlanej, wnętrzarskiej, podróżniczej, żeglarskiej i zdrowotnej, a także gazeta codzienna „Super Express”. Miesięcznik „Murator”, będący jednym ze sztandarowych magazynów Grupy, od ponad 30 lat jest niekwestionowanym liderem na rynku prasy budowlanej.

W skład Grupy ZPR Media wchodzą także stacje radiowe: Radio ESKA, Radio Eska ROCK, Radio VOX FM, Radio WAWA i Radio Plus. Radio ESKA to największa sieć lokalnych rozgłośni radiowych, od wielu lat bezsprzeczny lider pod względem słuchalności wśród młodzieży.

Referencje

Korzystamy z usług Paper Plane od początku działalności drukarni. Nasza współpraca odbywa się głównie w zakresie druku cyfrowego m.in.: identyfikatorów, zaproszeń, folderów, teczek, ulotek, naklejek, pocztówek, wizytówek.

Paper Plane wsparło nas podczas organizacji i produkcji flagowych wydarzeń brandu ESKA, tj. podczas corocznego festiwalu ESKA Music Awards czy Letniej Sceny ESKI.

Doceniamy Paper Plane za indywidualne podejście do klienta, a także fachową i błyskawiczną obsługę. Wielokrotnie korzystaliśmy z porad zespołu, które zawsze okazywały się trafne. Cenimy drukarnię także za terminowość i dopasowanie się do potrzeb klienta w tym zakresie. Jakość usług uważamy za w pełni satysfakcjonującą. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Paper Plane.
Dyrektor Biura Zarządu Grupy ZPR Media

Małgorzata Mizińska

Copyrights © 2013 & Paper Plane sp. z o.o.