Paperplane vs. Sprzęt biurowy

Paperplane vs. Sprzęt biurowy

Podczas naszych codziennych działań handlowych kilkukrotnie słyszeliśmy, że firma nie jest zainteresowana naszymi usługami, ponieważ drukuje materiały we własnym zakresie.

Zaczęliśmy się zastanawiać, czy to jest w ogóle opłacalne i korzystne dla firm. Dlatego też postanowiliśmy to policzyć.

przygotowanie pliku drukarnia

Jak poprawnie przygotować plik do druku

Napisaliśmy ten artykuł aby ułatwić firmom współpracującym z naszą drukarnią przygotowywanie plików do druku.

Wielokrotnie spotykamy się z większymi i mniejszymi błędami w projektach, które powodują nie potrzebne opóźnienia w druku lub nieporozumienia.

Formaty A drukarnia

Formaty papieru - wymiary

Jeśli nie jesteś pewien jakie wymiary ma mieć praca lub jak nazywa się format, którego wymiary znasz to ten post jest dla Ciebie

Opisane są tu wymiary A, B i C w wygodnej tabeli z możliwością skopiowania danych. Dzięki informacją na tej stronie nie dojdzie do nieporozumień przy składaniu zamówień w drukarni

Formaty te stosowane sa na prawie całym świecie zarówno w drukarniach cyfrowych jak i drukarniach offsetowych oraz wszystich innych technikach druku.

druk express

Szybko, szybciej, PaperPlane !

Niniejszy artykuł poświęcony jest zleceniom druku w trybie super ekspresowym. W naszej drukarni ten tryb realizacji zleceń określa zamówienia druku, których termin realizacji jest na ten sam dzień co zamówienie lub na następny dzień rano. W związku z tym jedyną technologią druku możliwą do zastosowania jest druk cyfrowy.

druk cyfrowy spad

Spad drukarski – jak go wykonać i po co

Poniższy artykuł opisuje co to jest spad i po co oraz jak go stosujemy w projektach przeznaczonych do druku.

drukarnia online

Drukarnia Internetowa a Drukarnia PaperPlane

Artykuł ten powstał aby naświetlić w czym nasza firma jest podobna do drukarni internetowej a w jakich aspektach całkowicie różna.