Biuro Ochrony Perkun - Referencje

O Firmie

Agencja Ochrony „Perkun” świadczy usługi ochrony fizycznej i ochrony mienia na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Firma powstała w 1991 roku. Naszym celem było stworzenie agencji ochrony kierującej się wysokim poziomem etyki zawodowej oraz pełnym profesjonalizmem.

Nasza oferta obejmuje zabezpieczenie obiektów w systemie ochrony fizycznej oraz – w sytuacjach tego wymagających – ochronę osobistą.

Wykonujemy także instalacje telewizji przemysłowej i skuteczną ochroną obiektów w systemie monitoringu. Potrafimy wykrywać, lokalizować i usuwać podsłuchy.

Referencje

Z drukarnią Paper Plane współpracujemy od wielu lat w zakresie opracowania graficznego i druku folderów, ulotek, wizytówek, banerów i innych materiałów informacyjnych. Jakość oferowanych przez Paper Plane usług , w pełni zaspokoiła nasze oczekiwania. Świadczyć może o tym ilość składanych zamówień.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z owocnej współpracy. To co wyróżnia Paper Plane od innych drukarni to przede wszystkim kompleksowość usług, terminowość i fachowa obsługa.

Drukarnia ta jest godna naszej rekomendacji jako rzetelny partner w biznesie.
Prezes Zarządu "Perkun"

Copyrights © 2013 & Paper Plane sp. z o.o.