VetRegen - Referencje

O Firmie

VetRegen to pierwsze w Polsce laboratorium i bank komórek macierzystych dla zwierząt. Korzystając z osiągnięć naukowych oraz najnowszych technologii, pomagamy lekarzom weterynarii wykorzystywać medycynę regeneracyjną dla dobra ich pacjentów.

Autologiczne komórki macierzyste pozyskane z tłuszczu oraz pępowin zwierząt pomogły już wielu kotom, psom oraz koniom w problemach ortopedycznych.

Przez cały czas aktywnie się rozwijamy, współpracując z największymi autorytetami w dziedzinie medycyny regeneracyjnej w trakcie realizacji grantów naukowych.

Referencje

Z drukarnią PaperPlane jesteśmy związani od 2 lat , w zakresie wykonywania wizytówek, folderów, ulotek oraz banerów informacyjno-reklamowych. Materiały te wykorzystujemy podczas wszelkiego rodzaju sympozjów, targów oraz konferencji, także o zasięgu międzynarodowym.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, w szczególności z realizacji zamówień w napiętych terminach oraz wysokiej jakości druku.

Polecamy usługi firmy PaperPlane wszystkim, którzy liczą na wysokie jakościowo wydruki w rozsądnych cenach i możliwość współpracy z grafikiem na każdym etapie projektowania materiałów reklamowych.
dr n. biol. Joanna Sanford, Dyrektor Laboratorium i Banku

Copyrights © 2013 & Paper Plane sp. z o.o.