szybko 911

Maksymalny wymiar pracy przy zleceniach ekspresowych to format A3. W trybie tym realizujemy druk takich prac jak:

  • wizytówki
  • ulotki
  • plakaty
  • dyplomy i certyfikaty
  • ulotki składane i foldery
  • katalogi
  • identyfikatory
  • pocztówki
  • koperty z nadrukiem

Tryb super ekspresowy charakteryzuje się oczywiście bardzo krótkim terminem realizacji. W zależności od nakładu prac i ich rodzaju terminy realizacji zaczynają się już od 5 min. Prace proste takie jak wizytówki, ulotki czy plakaty wykonywane są przeważnie w czasie nie przekraczającym godziny. Prace wymagające dodatkowych zabiegów introligatorskich takie jak ulotki składane czy katalogi produkowane są trochę dłużej lecz wykonanie ich na ten sam dzień jest u nas jak najbardziej realne.

W drukarni PaperPlane nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat za druk w trybie super ekspres. Jednak należy pamiętać, że priorytet mają nasi stali klienci i oraz decyduje kolejność przyjmowania zleceń. Może zdarzyć się tak, że Wasze zamówienie pomimo że jest pilne będzie realizowane trochę później gdyż inne pilne zamówienie jest w trakcie realizacji. Jednak dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zamówienia jesteśmy w stanie po rozmowie z klientem tak zaplanować proces produkcyjny aby wywiązać się z podanego terminu realizacji w każdym przypadku. Jeśli termin realizacji, który jest nieprzekraczalny dla klienta, będzie nie realny do wykonania poinformujemy o tym zanim przyjmiemy zlecenie.

Aby zagwarantować swojemu zamówieniu indywidualne podejście i super szybki termin realizacji należy wysłać maila z gotowymi projektami i pełną specyfikacja pracy. W tytule maila powinna znaleźć się fraza „PILNE – termin odbioru na dziś”. Jeśli w przeciągu 15 minut nie dostaniecie Państwo potwierdzenia lub odmowy wykonania danej pracy należy skontaktować się z kierownikiem produkcji pod numerem 607 77 44 66 w celu potwierdzenia terminu.

Jeśli potrzebujecie wykonać pilne zamówienia poza godzinami pracy drukarni także należy skorzystać z powyższego numeru telefonu. Nie gwarantujemy w takich przypadkach możliwości realizacji, jednak bardzo często pracujemy na 2 lub 3 zmiany aby zrealizować wszystkie mniej lub bardziej pilne zamówienia i realizacja prac super pilnych poza godzinami pracy drukarni jest w takim przypadku możliwa.